List of settlements in Akaria: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
DervotNum4 (talk | contribs) No edit summary |
DervotNum4 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|Bokok | |Bokok | ||
|Bokrate | |Bokrate | ||
|- | |||
|[[Dokaim]] | |||
|Deram | |||
|Andorka | |||
|- | |- | ||
|[[Durantum]] | |[[Durantum]] |